הצטרף אלינו ב

מצא אותנו ב Google+

מי אנחנו| שאלות ותשובות| צור קשר| הירשם למייל היומי

שתף עם חברים:

שלום אורח, התחבר  
כרגע מדורגים באתר 0 מבצעי רשתות, 0 דילים יומיים

מבצעים שהתעדכנו לאחרונה:      30/10/2013   בנק דיסקונט מציע: מבצע פטור מעמלות פעולה והטבות נוספות לעובדי הוראה


ביטוח נסיעות לחו"ל - כל מה שצריך לדעת על מנת לטוס בראש שקט

בקיץ הקרוב צפויים לצאת לחו"ל כמיליון נוסעים. רגע לפני סערת הסידורים האחרונה לקראת היציאה לחופשה בחו"ל, חשוב לוודא שאנו מודעים וערוכים למקרי חירום שעשויים לקרות דווקא בארץ זרה. לדוגמא, מה עושים אם אחד מהנוסעים מתאשפז בחו"ל? מה עושים עם כאב שיניים פתאומי שמחליט לצוץ בחו"ל? ומה עושים אם הדרכון אבד, או שהמזוודה לא הגיעה ליעדה?
כתבות - ביטוח נסיעות לחו"ל - כל מה שצריך לדעת על מנת לטוס בראש שקט

שתף בדואר אלקטרוני     שתף עם Twitter     שתף עם Facebook

ישראלים מבטחים את עצמם בנסיעה לחו"ל ברגע האחרון

כמיליון ישראלים צפויים לצאת לחו"ל במהלך חופשת הקיץ. הם רוכשים כרטיס טיסה מספר חודשים לפני הנסיעה, אך רוכשים את ביטוח נסיעות לחו"ל ברגע האחרון, ומה לגבי ביטוח דירה יומי למותירים בית ללא השגחה?

כל מה שצריך לדעת על מנת לטוס בראש שקט

 

בקיץ הקרוב צפויים לצאת לחו"ל כמיליון נוסעים. רגע לפני סערת הסידורים האחרונה לקראת היציאה לחופשה בחו"ל, חשוב לוודא שאנו מודעים וערוכים למקרי חירום שעשויים לקרות דווקא בארץ זרה. לדוגמא, מה עושים אם אחד מהנוסעים מתאשפז בחו"ל? מה עושים עם כאב שיניים פתאומי שמחליט לצוץ בחו"ל? ומה עושים אם הדרכון אבד, או שהמזוודה לא הגיעה ליעדה?


מיכל וינר, מנהלת מחלקת ביטוחי פרט – תאונות אישיות, בריאות ונסיעות לחו"ל בחברת הביטוח AIG: "הנוסע הישראלי, רוכש כרטיס נסיעה לחו"ל כחודשיים לפני הנסיעה. לעומת זאת, את ביטוח הנסיעות לחו"ל הוא רוכש רק ברגע האחרון, בממוצע, כשבוע לפני הנסיעה. בחירת הפוליסה הנכונה היא בעלת משמעות רבה ביותר. לכן, מומלץ לבדוק לעומק את תנאי פוליסת הביטוח טרם היציאה לחו"ל".

לדבריה של וינר, ההבדל העיקרי בין החבילות הינו בכיסויים השונים ובגבולות האחריות. ביטוח שיתאים למשפחה שיוצאת לסיור מוזיאונים באירופה, עשוי שלא להתאים לביטוח ליוצאים לחופשת סקי בשוויץ. לכן, מומלץ לבדוק מה בדיוק כוללת כל פוליסה, ואם היא מתאימה לצרכים שלכם. כמו כן, חשוב לציין, כי ביטוח נסיעות לחו"ל ניתן לרכוש רק בעת השהות בארץ ולא ניתן לרכוש ביטוח מחו"ל. על כן מומלץ לברר ולרכוש מראש ביטוח מתאים לפני הנסיעה. חובת בדיקת התאמת הפוליסה לצרכים חלה על המבוטח בלבד.


באשר להתמודדות עם בעיות בריאותיות במהלך השהות בחו"ל, עלול להיות מצב בו נוסע יחוש ברע ויזדקק לטיפול רפואי. במקרה כזה עומדות בפני המבוטח מספר אפשרויות: האחת, לגשת לרופא מקומי או לבית החולים, בהתאם לצורך ולמצב הבריאותי. השנייה, לפנות טלפונית אל מוקד החירום הרפואי, דובר עברית, העומד לרשות המבוטחים ופועל 24 שעות ביממה. מוקד זה מעניק סיוע בקבלת מידע, הכוונה וליווי בכל הקשור לטיפול הרפואי הנדרש.

מיכל וינר מספקת מענה לשאלות שיכולות לעלות בהקשר זה:


נסעתי עם בן/ת הזוג שלי והוא/היא אושפז בחו"ל, האם אני זכאי לפיצוי?

פוליסות רבות הן פוליסות זוגיות/ משפחתיות . במקרה בו המבוטח אושפז בבית חולים בחו"ל, תקופת הביטוח הסתיימה, ורופא קבע כי בשל מצבו הבריאותי אין באפשרותו לחזור לישראל במועד המתוכנן, ביטוח הנסיעות לחו"ל של AIG מעניק כיסוי לרכישת כרטיס טיסה חדש. לכיסוי הוצאות אלו זכאי גם האדם שהתלווה למבוטח, אם הוא מבוטח ב- AIG .

בנוסף, אם לפי המלצת רופא, מצבו הבריאותי אינו מאפשר את חזרתו של המבוטח לישראל, והוא נדרש להאריך את תקופת שהותו בבית מלון בחו"ל, מעניק ביטוח הנסיעות לחו"ל של AIG כיסוי עבור ההוצאות בגין השהות הנוספת במלון בחו"ל, הן למבוטח והן למלווה. הכל, כמובן, בהתאם לחבילת הביטוח שרכש וכקבוע בפוליסה.


יש לי כרטיס אשראי שמעניק ביטוח נסיעות לחו"ל חינם – האם אני מכוסה?

חברות כרטיסי האשראי השונות מעניקות ללקוחותיהן ביטוח נסיעות לחו"ל חינם, בהתאם לסוג כרטיס האשראי.

לפני כל נסיעה לחו"ל, יש חובה להתקשר ולהפעיל את ביטוח הנסיעות לחו"ל, על מנת שהכיסוי הביטוחי ייכנס לתוקפו. חשוב לדעת, שהכיסוי הביטוחי לא נכנס לתוקף באופן אוטומטי. ללא הפעלת הביטוח, לא זכאי מחזיק כרטיס האשראי לכיסוי ביטוחי. את הפעלת הביטוח חובה לבצע לפני היציאה לחו"ל, באמצעות שיחה טלפונית לחברת הביטוח. חשוב לזכור- הכיסוי הביטוחי ניתן למחזיק כרטיס האשראי בלבד. חובה לדאוג ולבטח מראש גם את בני המשפחה או החברים המתלווים לנסיעה.


טיילתי לבד ואושפזתי בחו"ל. מה עושים?

במקרה של אשפוז למשך מספר ימים בחו"ל, בהתאם לחבילת הביטוח שרכשת וכקבוע בתנאי הפוליסה, זכאי המבוטח המאושפז בחו"ל לקבל החזר להוצאות הטיסה של בן משפחה קרוב, שטס מישראל אל ביה"ח בחו"ל בו הוא מאושפז,על מנת לסעוד אותו בעת אשפוזו. הביטוח יכסה את עלות כרטיס הטיסה הלוך ושוב, מישראל ואליה.


מה עליי לעשות במקרה של כאב שיניים?

ביטוח נסיעות לחו"ל של AIG מעניק כיסוי ביטוחי עבור הוצאות טיפול חירום ועזרה ראשונה לשיכוך כאבי שיניים, שניתן ע"י רופא בחו"ל. במקרה זה, מומלץ לפנות למוקד החירום הרפואי, הפועל 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה. לפי בחירת המבוטח, אפשר גם לגשת לרופא שיניים מקומי.


מה יקרה עם ילדיי אם אתאשפז בבית חולים בחו"ל?

במקרה כזה זכאי המבוטח שהתאשפז במהלך הטיול בחו"ל להחזר הוצאות הטסת ילדיו מחו"ל בחזרה לישראל. מדובר בילדים שנשארו בחו"ל ללא השגחה, כתוצאה מאירוע רפואי, שקרה להוריהם.


מה עליי לעשות אם עליי לקצר את השהות בחו"ל?

פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל של AIG מעניקות כיסוי ביטוחי במקרה של קיצור נסיעה, , הנובע בין היתר ממחלה ואשפוז, ביטול טיסות עקב פרעות בארץ היעד בחו"ל ועוד מקרים שונים ומגוונים המפורטים בתנאי הפוליסה. במקרה זה זכאים המבוטח והמלווה אותו להחזר ההוצאות היחסיות ששולמו מראש וזאת בהתאם לחבילת הביטוח שרכשו וכקבוע בפוליסה.


האם צריך כיסוי ביטוחי להטסה רפואית לישראל?

ישנם מקרים בהם מצבו הרפואי של המבוטח, השוהה בחו"ל, מצריך את העברתו לישראל לצורך קבלת המשך טיפול רפואי. העברת המבוטח מצריכה לעיתים הטסה עם ליווי של צוות וציוד רפואי המותאמים למצב הבריאותי שלו. אלו עשויים להסתכם בעלויות כספיות גבוהות מאוד.

חשוב מאוד, לוודא, שפוליסת הביטוח כוללת כיסוי להטסה רפואית לישראל. AIG מציעה מגוון חבילות ביטוח, שחלקן כוללות כיסוי הטסה רפואית לישראל כחלק משאר הכיסויים, וללא תוספת תשלום. במקרים אלו, אין צורך לרכוש כיסוי ביטוחי זה כתוספת ובנפרד.


במקרה של אובדן/ גניבת מטען, מה עלי לעשות?

חשוב מאוד לשמור על הציוד האישי והמטען ולהבטיח, כי יישמרו נעולים ומאובטחים. דברים יקרי ערך, כגון תכשיטים, מצלמות, ציוד מחשב - חובה לשמור באופן אישי ולשאת בצמוד אליכם במהלך השהות בחו"ל. במידה והמטען נגנב למרות, ההשגחה הנדרשת, יש לפנות לתחנת המשטרה בחו"ל ולקבל אישור על גניבת המטען. במקרה של גניבה או אובדן של מטען שהיה באחריות צד שלישי, כדוגמת חברת תעופה, על המבוטח לדווח על כך לנציג חברת התעופה בשדה התעופה ביום האירוע, ולקבל אישור בכתב על הצהרתו לאובדן/גניבה.


ובאשר לאובדן / גניבת דרכון?

במקרה של אובדן או גניבת הדרכון, יש לגשת לתחנת המשטרה המקומית בחו"ל, לדווח על המקרה ולקבל אישור משטרה על הצהרתך על אובדן או גניבת הדרכון. עם אישור זה יש לגשת לנציגות הישראלית הקרובה, ולבקש שתנפיק מסמך נסיעה חלופי, שישמש כדרכון.

מומלץ לעשות העתק של הדרכון וכרטיסי הטיסה לפני היציאה מהארץ, ולקחת עותק נוסף שיונח במקום בטוח במזוודה. חשוב מאוד לשמור את כל המסמכים, הקבלות והאישורים המקוריים, שניתנו לכם עבור מקרי ביטוחי, שעשויים להיות מכוסים במסגרת ביטוח הנסיעות לחו"ל. מסמכים אלו יחסכו זמן רב ויידרשו במקרה של הגשת תביעה.

** כל המידע הנו חלקי בלבד וכפוף לחבילות הביטוח ולתנאי פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל המלאים של AIG ישראל חברה לביטוח בע"מ.


טיפים נוספים:

 • מומלץ לצרף תג עם פרטים אישיים (שם, כתובת, מספר טלפון בישראל) למזוודה ולתיק הנסיעות.

 • בהגיעכם לחו"ל, יש לוודא שהמזוודה והציוד שמורים במקום בטוח שהמלון או בית ההארחה מציע לנוחיות המבקרים: חדר נעול, כספת וכיו"ב. בנוסף למקום האחסון, נעילת התיק עם מנעול היא חלק מאפשרות השמירה הראויה של המטען. כמו כן, יש להחזיק בתיק צמוד פריטים יקרי ערך כגון: תכשיטים, מצלמה, מחשב נישא ועוד.


ומה באשר לביטוח דירה למותירים בית ללא השגחה? AIG מציעה ביטוח דירה יומי לרוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל:


חברת הביטוח AIG ישראל, מציעה פוליסת ביטוח דירה יומי ללקוחות הרוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל. הפוליסה הייחודית מעניקה אפשרות לכיסוי ביטוח לדירה ללקוחות שטסים לחו"ל ואשר אין ברשותם ביטוח דירה. ניתן לרכוש את הפוליסה למשך תקופה של עד 60 יום, להבדיל מהפוליסות הקיימות בשוק, המחייבות את הלקוח לרכוש ביטוח למינימום של שנה.

במסגרת פוליסת ביטוח דירה יומי, החברה מציעה שתי חבילות. האחת כוללת כיסוי מבנה ותכולה, והשנייה כוללת כיסוי לתכולה בלבד. הכיסוי לביטוח המבנה הוא עד 350,000 ₪  והכיסוי לביטוח התכולה הוא עד 100,000 ₪.

בשתי חבילות הלקוח זוכה לכיסוי צד שלישי, עד לסכום של 250,000 ₪, כשחבילות המחירים קבועות: עלות של 5.57 שקלים ליום לביטוח מבנה ותכולה,  ו-3.77 שקלים ליום לביטוח לתכולה. האמור בכפוף לתנאי הפוליסה והחברה המלאים של איי אי ג'י ישראל חברה לביטוח בע"מ.


"בחופשת הקיץ רבים מהישראלים בוחרים לצאת לחופשה בארץ או בחו"ל והבית נותר ללא השגחה. במקרים אלו הסיכון למקרה של פריצה גובר", כך אומר ליאור שיינין, סמנכ"ל ביטוחי פרט ב-AIG. לדבריו, רבים מהישראלים אינם רוכשים ביטוחי דירה, ובהיעדרם, מותירים את הבית ללא כיסוי ביטוחי. על מנת לספק למטיילים "חופשה בראש שקט," החלטנו להציע מוצר ביטוחי ייעודי שיאפשר למבוטחינו לטוס לחו"ל בראש שקט"אודות AIG ישראל

AIG ישראל חברה לביטוח בע"מ, החלה לפעול בישראל במאי 97' תחת בעלות משותפת של עורק ושל קונצרן AIG העולמי. לחברה רישיונות לעסוק בענפי ביטוח כללי וחיים: ענפי פרט (רכב, רכוש, רכב חובה ודירות), ביטוחי בריאות ותאונות אישיות, ענפי ביטוח מסחרי (ביטוח מקיף לבתי עסק, ביטוח אובדן רכוש, ביטוח הנדסי, ביטוח אחריות מעבידים, ביטוח אחריות לצד שלישי (הכולל ביטוח אחריות מקצועית וביטוח נושאי משרה ודירקטורים), ביטוח אחריות המוצר וביטוח חיים.

מנכ"ל החברה: חווה פרידמן שפירא.

 

AIG - מבצעים

מדריך צרכנות מבצעים והנחות

למדריך המלא >

DpriceAds

DpriceFacebook

 • מגזין מנטה מציע:
  עושים מנוי למגזין מנטה ומקבלים 20% הנחה וחודש מתנה! למידע נוסף מלאו פרטיכם עכשיו!

 • מגזין סופהשבוע מציע:
  39 ש"ח לחודש ללא התחייבות!
  למידע נוסף מלאו פרטיכם עכשיו!

 • מגזין בלייזר מציע:
  עשו עכשיו מנוי למגזין בלייזר וקבלו 22% הנחה וחודש מתנה!
  למידע נוסף מלאו פרטיכם עכשיו!

 • סמארט מציע:
  בואו להינות מהשתתפות חינם בטוטו! זכיות של למעלה מ-140 מליון ש"ח כבר חולקו ללקוחות Smart!
  מלא פר...

 • נדל"ן נדל"ן מציע:
  נדל"ן נדל"ן מציעים לכם הזדמנות נדל"נית חד פעמית!
  רכישת קרקע בראש"צ במחיר מיוחד עם אפשרות למימון...

 • אדמה מציע:
  אדמה - מציעים הזדמנות נדל"נית אטרקטיבית בכרכור!
  כחצי דונם פרטי בטאבו ב - 139,000 ש"ח בלבד!

 • BDP מציע:
  BDP מציעים מגרש לבניית בית מול החוף בקריביים במחיר אטרקטיבי!
  למידע נוסף מלאו פרטיכם כעת!

 • BDP - קוסטה ריקה מציע:
  BDP מציעים חלקה בפרוייקט ווילות יוקרתי בקוסטה ריקה במחיר אטרקטיבי!
  למידע נוסף השאירו פרטיכם כעת...

 • לבנת פורן מציע:
  אם חלית או נפצעת, ייתכן וגם לך מגיע כסף! לבדיקה פנה למרכז לבנת פורן - המרכז למימוש זכויות רפואיות!

 • Berlitz מציע:
  ברליץ החברה המנוסה והוותיקה מציעה שיטה יעילה ומהירה ללימוד שפות!
  לתיאום פגישה מלא פרטיך כעת!

הוספה למועדפים| קופונים| הצעות מחיר| תנאי שימוש| ארכיון| אינדקס הנחות לפי קטגוריות| אינדקס הנחות לפי א-ב| אינדקס הנחות לפי עסקים| אינדקס הנחות לפי מבצעים| מבצעים כתבות

| ג.גוטמן | החזרי מס לשכירים | גננים | מסעדות | חוזה | אתר "הפסקת קפה" | רהיטים | בעלי מקצוע | מתנות לעובדים | אוניברסיטת בן גוריון - סטודנטים | אתר "בית וגן"

אתר Dprice מציג דירוג של מבצעים, הנחות, קופונים, הטבות של רשתות ואתרי קניות קבוצתיות בישראל. כל המבצעים וההנחות המופיעות באתר הינן באחריות החברות המציעות אותם בלבד. עקב הבדלים בין זמני הסריקה לתוקף המבצעים יתכנו מקרים בהם מבצעים מפורסמים באתר אך תוקפם פג. במקרים כאלו וגם אם נתקלת באיזושהי בעיה באתר אנא צור עימנו קשר בהקדם ואנו נסיר את המבצעים מהאתר ונטפל בבעיה בהקדם האפשרי. אין להעתיק, להציג בפומבי או להשתמש בתכנים המתפרסמים באתר ללא אישור מפורש מהחברה. ט.ל.ח

Created Byאופקס תוכנהכל הזכויות שמורות לג. גוטמן פרסום ומדיה בע"מ