הצטרף אלינו ב

מצא אותנו ב Google+

מי אנחנו| שאלות ותשובות| צור קשר| הירשם למייל היומי

שתף עם חברים:

שלום אורח, התחבר  
כרגע מדורגים באתר 0 מבצעי רשתות, 0 דילים יומיים

מבצעים שהתעדכנו לאחרונה:      30/10/2013   בנק דיסקונט מציע: מבצע פטור מעמלות פעולה והטבות נוספות לעובדי הוראה


דור אלון - דירוג מבצעים, קופונים, דילים, הנחות!

דור אלון
3 5 17 0
  פרטי יצירת קשר דור אלון
טלפון: .

לאתר דור אלון לחץ כאן
דור אלון היא חברה שנוצרה ממיזוג של שתי חברות דלק ששתיהן הוקמו בשלהי שנות השמונים: חברת "דור", וחברת "אלון". "דור" היתה החלוצה בישראל בתחום עמדות תדלוק סולר. החל מסוף שנת 2005, אוחרו השתיים תחת השם "דור אלון אנרגיה בישראל (1988) בע’מ". הרשת הרחיבה את תחומי פעילותה ופתחה את הרשתות: אלונית – חנויות נוחות, ואת אשת בתי הקפה סגה – פרדו. בנוסף, פתחה מערך ספידומט שמיועד לשימוש של מנויים בציי הרכב. אופציה נוספת שמציעות תחנות הדלק של החברה היא עמדות תדלוק עצמי, אופציה המוזילה את עלות התדלוק.
כגוף עסקי גדול, חברת דור אלון רואה עצמה כמחויבת לקחת אחריות חברתית ולכן היא פועלת בכמה אפיקים של מעורבות חברתית. בין היתר, פעילה החברה בפרויקט הבית החם המיועד לילדים ממשפחות מצוקה, בגילאים 4-7. החברה היתה מעורבת בהקמתם של 3 בתים חמים בערים שונות בארץ. החברה פעילה גם בפרויקט "חכמים ברבוע" שמטרתו אחריות חברתית. גם בקרן המלגות של התזמורת הפילהרמונית מעורבת דור אלון. החברה מעניקה מלגות לילדים מחוננים בתחום המוסיקה, מאזורי מצוקה ופיתוח. היות והכרת המחשב הינה דבר חשוב, החברה מעורבת בהקמת כיתות מחשב במקומות שונים ברחבי ישראל. במסגרת "אמץ לוחם" של האגודה למען החיל, אמצה החברה את גדוד מיתר השייך לחיל התותחנים.

בתחנות הדלק אפשר למצוא גם את חנויות הנוחות אלונית, בהן מגוון מוצרי מזון והתרעננות שונים. דור אלון היתה הראשונה לפתוח רשת חנויות כזו. רוב הסניפים פועלים במשך 24 שעות ביממה. אפשר לרכוש מוצרים שונים כמו: אביזרים לרכב, אביזרי מכולת, משקאות קלים, סיגריות, בשר טרי, חטיפים מתוקים ומלוחים, כריכים, סלטים, מוצרי מזון מהיר, ועוד. ברוב הסניפים ישנן פינות מאפה בהם נמכרים מוצרי סי אספרסו.

...טוען הנחות - אנא המתן
 

 
לא נמצאו מבצעים פעילים
- תגובות Facebook

- סה"כ תגובות


   תגובות גולשים -

סיווגים קשורים - דור אלון

מדריך צרכנות מבצעים והנחות

למדריך המלא >

עסקים מובילים באתר